Sena Ofis | Ofis Mobilyaları Malatya

HAKKIMIZDA

Sena Ofis’e hoş geldiniz!
 
1992 yılında Malatya da kurulan ve şu an 4000 m²’lik showroom’a sahip olan Sena Ofis, ofis mobilyaları sektöründe Türkiye’nin lider markası Bürotime Ofis Mobilyalarının Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğünü yapmaktadır.
 
Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde nitelikli ürün - kaliteli hizmet anlayışına vermiş olduğu öncelikle  bu günlere gelen Sena Ofis, aynı zaman da; müşteri talepleri doğrultusun da Eğitim, Otel, Restoran, Bahçe ve Mutfak Mobilyaları alanlarında da projeli işlere imza atmaktadır.
             
Mağazamızda satışa sunulan ürünlerin geniş bir çeşitlilikle teşhir ediliyor olmasının yanı sıra, uzman tasarım ekibi ile ücretsiz olarak üç boyutlu projelendirme hizmeti de verilmektedir. 
 
Keşif ekibiyle birlikte mekânınızı değerlendiren Sena Ofis, ihtiyaçlarınızı belirleyip sizlere bu konuda çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kabul ettiğiniz seçenekler doğrultusunda, mimari desteğiyle alanlarınızı projelendirip; proje onayından sonra üretim, teslimat ve montaj ile birlikte A’dan Z’ye tüm eksiklerinizi tamamlayıp, projenizi sonlandırmaktadır. 
 
Bu hizmet karşısında ise sizlere sadece projenizi uzaktan izlemenin keyfini yaşamak kalıyor.
 
 
DEĞERLERİMİZ
 
Vizyon
 
Geniş ürün yelpazesi ile portföyündeki ürünleri, modern tekniklerle sunan, müşteri memnuniyeti odaklı; güvenilir, kaliteli, hızlı üretim ve hizmet ile sektörde örnek, yurtiçi ve yurtdışında kalıcı, lider bir kurum olmak.  
 
 
Misyon
 
Profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedef edinen; yenilikçi, kaliteli, her kesime hitap eden tasarımlarını modern tekniklerle sunan, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap vermekle beraber sektörümüzde, güven duyulan bir kurum olarak sürdürülebilir fayda sağlamak.
 
 
 
 
 
 
 
 
×